Restoran

Otelimizde kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servisi yapan restoranlar ile pastane ve bar hizmetleri bulunmaktadır.

Barlar

Barlar

ENGLISH PUB: 17:00-02:00 saatleri arasında haftanın 7 günü hizmet veren mekanda PUB konseptinde hazırlanmış dekarosyonu, zengin içecek menüleri ve kokteylleri ile servis vermektedir. Belirli günlerde dev ekrandaki maç yayınları ve müzikler eşliğinde içeceklerinizi yudumlarken hareketli parçalarla ritimlere ayak uydurabilirsiniz.

ADA BAR: Egzotik kokteyllerin servis edileceği 10:00-18:00 saatleri arasında haftanın 7 günü Hizmet verilecektir. Barmenlerimizin özenle hazırladığı enfes kokteylleri özel sunumları ile tadarken farkı hissedeceksiniz.

VİTAMİN BAR: Bahçemizden sizler için topladığımız taze meyve çeşitlerini sunduğumuz  Vitamin Bar'da haftanın 7 günü 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Spa Merkezimiz'de masörlerimizin özel terapileri ile rahatlarken meyve sularımızdan da tadabilirsiniz.

POOL BAR: Soft içeceklerin ve snack yiyeceklerin 10:00-18:00 saatleri arasında servis edileceği Pool Bar'da sizler için hazırladığımız FRESH NANELİ LİMONATA İle de serinleyebilirsiniz.

DISCO: Haftanın 7 günü 23:00-02:00 saatleri arasında DJ mizin sizin için seçtiği albümlerle keyifli dakikalar geçireceğiniz özel dekorasyonu ve localarında special kokteylleri de tadabileceksiniz.

PRUVA LOBİ BAR: Pruva lobi bar 10:00-24:00 arasında hizmet vermektedir. Sizler için özel olarak tasarlanmış oturma grupları ve özel dekarasyonu ve chill out müzikler eşliğinde de içeceklerinizi yudumlayacağınız nezih ortamlardan biridir.

AQUA BAR: Oyun parkı içerisinde haftanın 7 günü 10:00-18:00 saatleri arasında hizmet verilecektir. Animasyon ekibinin sizler için hazırlamış olduğu oyunlara eşlik ederken soft içeceklerle serinleyebilirsiniz.